18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Babë e bir e pësojnë keq

Etiketim: babë e bir e pësojnë keq

Shpërndanin drogë në gjithë Durrësin, babë e bir e pësojnë keq

0
Babë e bir janë arrestuar nga policia, pasi akuzohen për shpërndarje droge. Policia njofton se  shtetasit me inicialet I.Ç., 57 vjeç dhe B.Ç., 29 vjeç,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS