27.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Babanë

Etiketim: babanë

Khabib thyen heshtjen pas tragjedisë, dedikim prekës për babanë

0
Lamtumira e parakohshme e Abdulmanap Nurmagomedov, babait të Khabib, ka lënë shumë gjurmë te kampioni i botës në artet marciale mikse. Përmes një postimi...

“Gjithçka për babanë tim”, Valon Berisha i blen veturë luksoze prindit

0
Pas Milot Rashicës, Valon Berisha i bleu veturë luksoze babait. Futbollisti i njohur i përfaqësueses së Kosovës, Valon Berisha, befasoi babanë me një dhuratë të...

Labi uron babanë e tij për ditëlindje

0
Këngëtari i njohur nga Ferizaj, Labinot Tahiri, gjatë kësaj kohe ka qenë shumë i komentuar në faqet rozë. Ai po vazhdon të jetë i tillë...

​“The Sun” shkruan për babanë tërheqës të Dua Lipës: Ai është...

0
Dukagjin Lipa është zyrtarisht një nga baballarët më seksi në Britaninë e Madhe. Prestigjiozja “The Sun” e ka futur atë në një listë me babanë...

Loredana e kujton babanë e ndjerë në njëvjetorin e vdekjes së...

0
Loredana e kujtoi me mall babanë e ndjerë. 30 maji i 2019-ës do të mbetet gjithmonë në kujtesën e Loredanës si ditë e kobshme për...

Ermal Fejzullahu falënderon babanë për performancën në koncertin shpresëdhënës

0
Sabri Fejzullahu sot i këndoj Prishtinës. Sabri Fejzullahu sot mbajti një koncert për gjithë qytetarët e Prishtinës të cilët për fat të keq për shkak...

Jamie Lee Curtis hap zemrën: Merrja kokainë me babanë

0
Jamie Lee Curtis, një nga emrat më të mëdhenj të aktrimit në vitet '80, foli për betejat e saj me varësinë dhe raportet me...

Kanye West në klip me babanë e tij

0
Kanye West ka publikuar videoklipin për këngën “Follow God” që është pjesë e albumit të tij të ri “Jesus is King”. Reperi 42 vjeçar shfaqet...

HISTORIA/ “Kapa babanë buke bërë seks me të dashurën time por…”

0
Një djalë 25-vjeçar është vënë përballë një situate shumë të sikletshme pasi e dashura e ka tradhtuar me të atin e tij. Dilema e djalit...

Iu vranë vëllezërit dhe nipi, flet motra që pa skenën: Erdha...

0
Krimi i rende dhe i trefishte tronditi dje Klosin, pasi gjatë një konflikti për motive pronësie, Sali Dakuçi vrau me armë zjarri të vëllanë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS