14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Baban

Etiketim: baban

Dhunoi babanë dhe e kërcënoi me jetë, arrestohet 25-vjeçari në Lushnjë

0
Një 25-vjeçar është arrestuar këtë të enjte në Lushnjë nën akuzën se ka dhunuar dhe ka kërcënuar të vrasë babanë e tij.Policia njofton me...

20-vjeçari pasi sulmoi babanë pasi e kapi duke vjedhur shtëpinë, familjarët...

0
Një 20-vjeçar u arrestua një ditë më parë në Berat, pasi u denoncua nga i ati për sulm ndaj tij.Policia njoftoi të martën se...
Morena Taraku uron babanë për ditëlindje: Jeto gjatë sepse bota ime pa ty nuk ka asnjë kuptim

Morena Taraku uron babanë për ditëlindje: Jeto gjatë sepse bota ime...

0
Ditën e sotme (e enjte) feston ditëlindjen babai i këngëtares së njohur shqiptare, Morena Tarakut, regjisori Selami Taraku.Ky i fundit me ç'rast ka marrë...

Varrimet të ndara, djali “zgjedh” babanë, nuk shkon në funeralin e...

0
Fatjon Hoxha sot ka futur në dhe nusen Merushe Hazizi dhe babanë e tij Xhevahirin, një ditë pasi ky i fundit vrau me thikë...

Nga ndarja me babanë e vajzës tek përfshirja në grupin kriminal,...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Elsa Lila, është arrestuar dje nga policia italiane pasi dyshohet se është pjesë e një grupi të organizuar të trafikimit...
Rita Ora uron babanë për ditëlindje me imazhe nga fëmijëria: Faleminderit që më udhëzove gjithmon…

Rita Ora uron babanë për ditëlindje me imazhe nga fëmijëria: Faleminderit...

0
Sot (e diel) po feston ditëlindjen babai i artistes shqiptare me famë botërore, Rita Ora, Besniku.Dhe në këtë ditë të veçantë për familjen Ora...
“Binjaku im” – Dua Lipa uron babanë e saj, Dukagjinin për ditëlindje

“Binjaku im” – Dua Lipa uron babanë e saj, Dukagjinin për...

0
Sot është një ditë e veçantë për familjen e këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa.Kjo për shkak se babai i saj, Dukagjin Lipa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS