14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Babalja

Etiketim: Babalja

“Ky është babalja i vërtetë”- Rama flet për projektin e portit...

0
Kryeministri Edi Rama foli sot në Vlorë për projektin e portit dhe procedurat për portin e peshkimit. Rama deklaroi se për punë ditësh do...

“Babalja”, Albert Veliu drejt ekstradimit ne Shqiperi – Lajmi i Fundit...

0
I pandehuri i katërt në procesin e njohur si “Babalja”, i cili është edhe njeriu kyç, Albert Veliu, është në prag...

“Babalja”/ Salianji përballet me avokatin e Geron Xhafajt: Denoncimet e PD...

0
Ish–deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji, i akuzuar për kallëzim të rremë në procesin e njohur si “Babalja” dha shpjegimet e tij në gjykatën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS