24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet BA2

Etiketim: BA2

Në spital, me Covidin e ri/ Silva Bino: BA2 shkakton pasoja...

0
Në Shqipëri aktualisht po qarkullon mutacioni Delta i Coronavirusit ,Omicron dhe së fundmi edhe nënvarianti i ri tij Ba2 .Predominon Omicron, por në spitalin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS