14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet BA1

Etiketim: BA1

ISHP: Konfirmohet prezenca e varianteve të reja në vend BA1 i...

0
Instituti Shëndetit Publik informon qytetarët se në vendin tonë është konfirmuar prezencë në qarkullim e varianteve BA1 i Omikron dhe të BA2.Nga laboratori i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS