19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Aziz

Etiketim: Aziz

Pensionohet komandanti i njësisë së zjarrfikësve dhe shpëtimit në Malishevë, Aziz...

0
Sot është pensionuar komandanti i Njësisë së Zjarrfikësve dhe Shpëtimit në Malishevë, Aziz Telaku. Për këtë qëllim, bashkëpunëtorët e njësisë që ai ka komanduar...

Vdes gazetari dhe autori i librit të Aziz Salihut  

0
Sot ndërroi jetë shoku, miku im, Cen Pushkolli, me te cilin ecëm, vepruam, buzëqeshëm, u gëzuam së bashku përmbi gjysmë shekulli, me la te...

Aziz Salihu me një emër të madh të boksit 

0
Aziz Salihu ka befasuar të gjithë me një fotografi dhe është me emrin e madh të boksit.  Është fjala për Sami Buzollin, ish boksier i...

Aziz Salihu del me maskë të zezë! 

0
I strukur deri sot, për shkak të virusit korona, por më në fund vendos që të shfaqet për publik! Aziz Salihu, Sportisti i Shekullit, fitues...

Aziz Salihu befasohet nga gruaja dhe mbesa e tij 

0
Sportisti i Shekullit, Aziz Salihu, përveç që ka marrë urime të shumta nga miqtë, shokët dhe rrethi familjarë, është befasuar edhe nga gruaja e...

Ditë e madhe për Aziz Salihun, ja çfarë feston! Vetëm diçka...

0
Përzgjodhëm një foto më të bukur të Aziz Salihut sepse sot ka një ditë të veçantë!  Ashtu si e ka ditën edhe e zgjodhëm një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS