30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Azilkërkues

Etiketim: azilkërkues

Sulmuesi azilkërkues në hotelin e Glasgow, jetonte prej tre muajsh në...

0
Sulmuesi me thikë që u vra nga policia skoceze pasi plagosi gjashtë njerëz në një hotel në Glasgow, ishte një azilkërkues që jetonte...

Irlandë, shqiptarët në krye të listës për azilkërkues

0
Nuk është vetëm Franca e shqetësuar nga rritja e numrit të azilkërkuesve shqiptarë. Vëmendjen te ky fenomen e ka tërhequr edhe kryeministri i Irlandës, Leo...

Franca, Belgjika dhe Gjermania riatdhesojne 100 azilkerkues shqiptare – Lajmi i...

0
RINAS- 100 shqiptarë janë riatdhesuar nga nga Franca, Belgjika e Gjermania. Konkretisht 43 nga Franca, 5 nga Belgjika dhe...

Franca dhe Belgjika riatdhesojnë në Rinas 31 azilkërkues shqiptarë – Lajmi...

0
Rinas – Riatdhesohen 31 shtetas shqiptarë të cilët kishin kërkuar azil në Francë dhe Belgjikë. Operacioni i riatdhesimit, u zhvillua në bashkëpunim me Policinë Kufitare,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS