16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Azilant

Etiketim: azilant

Dështoi me Shqipërinë, Britania bën marrëveshjen e re në Afrikë për...

0
Pasi nuk e arriti me Shqipërinë dhe Gjibraltarin, tanimë Britania ka nënshkruar një marrëveshje me Ruandën në përpjekje për të shqyrtuar kërkesat për azil...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS