18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Azerbajxhanin

Etiketim: Azerbajxhanin

Rama viziton këtë javë Turqinë dhe Azerbajxhanin

0
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama do të vizitojë gjatë kësaj jave Turqinë dhe Azerbajxhanin.Kreu i qeverisë do të zhvillojë një vizitë dy ditore në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS