16.5 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Azerbaixhan

Etiketim: Azerbaixhan

Policia shpërndan me dhunë protestat në Azerbaixhan për mobilizim kundër Armenisë...

0
Policia ka përdorur pompa uji dhe shkopinj gome për të shpërndarë protestuesit që bastisën dje parlamentin në kryeqytetin e Azerbaixhanit, Baku, duke kërkuar mobilizim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS