17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Azemi

Etiketim: Azemi

U mbajt Akademi përkujtimore për dëshmorin Nijazi Azemi-Komandant Mjekrra

0
Akademia përkujtimore për dëshmorin Njazi Azemi, ka nisur me homazhe tek varri në varrezat e dëshmorëve në Viti. Për të vazhduar me tubimin në...
Albina Azemi vjen me një projekt të ri, flet për angazhimet dhe planet në të ardhmen

Albina Azemi vjen me një projekt të ri, flet për angazhimet...

0
Pas publikimeve të shumta të projekteve të ndryshme muzikore, këngëtarja Albina Azemi ka realizuar projektin muzikor të radhës, "Kënga e Skënderbeut", të cilën e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS