26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Azalea

Etiketim: Azalea

Iggy Azalea shfaqet për herë të parë në publik me fëmijë

0
  Iggy Azalea është shfaqur në publik për herë të parë pasi u bë nënë. Ajo është parë për herë të parë me djalin dhe me...

Pas lajmit bombë se është bërë nënë, Iggy Azalea mahnit me...

0
Iggy Azalea i mahniti fansat me një fotografi mahnitëse të vetes, pasi zbuloi se është bërë nënë me djalin e vogël. Në postimin në snap,...

Iggy Azalea pranon se është bërë nënë

0
Rperja e ka mbajtur të fshehtë këtë për një periudhë të gjatë kohore. Iggy Azalea bëri një zbulim të befasishëm të mërkurën (10 Qershor), duke...

E mbajti të fshehtë për kaq shumë kohë! Iggy Azalea bëhet...

0
Iggy Azalea ka lindur një djalë në fshehtësi. Reperja nga Australia, 30 vjeç, pranoi se priti kohën e duhur për të ndarë lajmin e mrekullueshëm...

Iggy Azalea feston ditëlindjen e 30-të

0
Iggy Azalea është njëra nga rep-artistet më të njohura në botë, pasi edhe u rëndit shumë herë në top-lista me këngët e saj. Ditën e...

Iggy Azalea bie pre e grabitësve

0
Java që shkoi ishte mjaft e vështirë për Iggyn. Revista “People” ka zbuluar se shtëpia e reperes australiane Iggy Azela dhe partnerit të saj, Playboi...

Iggy Azalea bie pre e grabitësve

0
Java që shkoi ishte mjaft e vështirë për Iggyn. Revista “People” ka zbuluar se shtëpia e reperes australiane Iggy Azela dhe partnerit të saj, Playboi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS