26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Axhendë

Etiketim: axhendë

Protesta pa asnjë lajmërim e gjen Bashën me axhendë të planifikuar,...

0
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit po mban protestën e tretë pas shembjes së godinës disa ditë më parë. Njoftimi për tubimin u bë vetëm...

Sot takimi Trump – Erdogan; në axhendë Siria dhe raketat ruse

0
Presidenti turk Rexhep Taip Erdogan viziton sot Shtëpinë e Bardhë për bisedime me Presidentin e Shteteve të Bashkuara Donald Trump. Dy udhëheqësit pritet të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS