24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Avokadot

Etiketim: avokadot

Kaliumi mbron zemrën, bananet, avokadot dhe patatet janë të mira për...

0
Kaliumi që gjendet në banane, patate ose avokado mbron arteriet duke zvogëluar rrezikun e problemeve të zemrës. Studiuesit ishin në gjendje të demonstrojnë efektet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS