14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Avni

Etiketim: Avni

Haliti vendosi kurora lulesh në njëvjetorin e vdekjes së Avni Sokolit

0
Me këtë rast kryetari Haliti tha se janë mbushur një vjet nga kalimi në amshim i kolegut dhe shumë të respektuarit tonë, ish drejtorit...

Drejtori sportiv i KF Ballkanit, Avni Bytyçi:  Urime ‘Bota sot’, dhashtë...

0
Drejtori sportiv i klubit të futbollit Ballkani nga Theranda, Avni Bytyçi, uron 25 vjetorin e gazetës “Bota sot”. “Urime përvjetori i gazetës ‘Bota sot”. Dhashtë Zoti...

Veliaj i fshihet medias: Aktivitetet e tij gjithmonë me regjistrim, shmang...

0
Kryebashkiaku i Tiranës edhe një herë ka treguar se e ka frikë median. Madje dhe në inaugurimin e sallës 'Avni Mula' ka vendosur të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS