14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Aventurave

Etiketim: aventurave

Xhoi dhe Xhesi, çifti i aventurave që e zbuluan dashurinë për...

0
Xhoi dhe Xhesi, ishin të ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Çifti, ndryshe nga shumë persona të tjerë, kanë pasur një histori...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS