17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Aventura

Etiketim: aventura

Aventura e gjermanes me motor nëpër Shqipëri

0
Shijoje jetën, por me muzikë në sfond. Me këtë moto Sofi Uillborn po udhëton nëpër Shqipëri. Ajo është menaxhere e një kompanie në Berlin e...

Shenjat e Horoskopit që janë “të çmendura” për aventura

0
Astrologët thonë se 2 shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë janë të prirur për aventura. Luani Optimist nga natyra, luani është gjithmonë në kërkim...

4 shenjat e Zodiakut që ‘vdesin’ për aventura

0
Ekzistojnë disa shenja në horoskop që e duan shumë aventurën, ndjehen të lirë dhe e dinë që jeta nuk duhet të merret shumë seriozisht....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS