18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Avdullah Hoti

Etiketim: Avdullah Hoti

​Hoti: Në Bruksel mora përkrahje për liberalizimin e vizave dhe rimëkëmbje...

0
  Kreu i qeverisë Avdullah Hoti thotë se dialogu nuk ka alternativë dhe se është në interes të Kosovës që ky proces të përfundojë shumë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS