23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Avaz

Etiketim: avaz

“Balona tabake pa bisht”/ Rama ironizon opozitën: Ka vazhduar një avaz...

0
I shoqëruar nga Ministrja e Financave, Anila Denaj dhe ministri për Rindërtimin, Arben Ahmetaj, kryeministri Edi Rama foli në një konferencë për mediat, mbi...

“Balona tabake pa bisht”/ Rama ironizon opozitën: Ka vazhduar një avaz...

0
I shoqëruar nga Ministrja e Financave, Anila Denaj dhe ministri për Rindërtimin, Arben Ahmetaj, kryeministri Edi Rama foli në një konferencë për mediat, mbi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS