30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Avant

Etiketim: Avant

Mercedes-AMG A45 S në një duel interesant me Audi RS4 Avant,...

0
Në garën e radhës kemi dy makina shumë të fuqishme. Një Mercedes-AMG A45 S dhe Audi RS4 Avant, dhe rezultati është mjaft impresionues.  Audi Avant...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS