27.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Avancuar

Etiketim: avancuar

​PE miraton raportin për Shqipërinë, Santos: Koha për të avancuar në...

0
Raporti për procesin e aderimit të Shqipërisë në Bashkimin Evropian u miratua me shumicë dërmuese në Parlamentin Evropian, njoftoi raportuesja për Shqipërinë në PE,...

Razer prezanton versionin e avancuar të laptopit Razer x Lambda Tensorbook

0
Kompania Lambda ka prodhuar versionin e avancuar të laptopit të vitit të kaluar Razer Blade 15 Advanced, e gjithçka është bërë me leje të...

Moxie është roboti i avancuar që do t’i ndihmojë fëmijët me...

0
Pajisja e fundit që mund ta ndihmojë një fëmijë me detyrat e shtëpisë, është një robot që peshon tre kilogramë, i cili diket se...

Ministrja Dumoshi: Shembulli i Fadilit le të jetë një lloj inkurajimi...

0
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe e Sportit të Kosovës, Vlora Dumoshi, uron Federatën e Futbollit dhe komunitetin e futbollit të Kosovës, për katërvjetorin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS