19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet AUV

Etiketim: AUV

AUV-i ndan 420 mijë euro për identifikimin e qenve endacakë

0
Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë ka hapur tender për identifikimin dhe regjistrimin e qenve me pronar në territorin e Republikës së Kosovës.Vlera e parashikuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS