24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autovetura

Etiketim: autovetura

Sezoni turistik/ Vihen në dispozicion 1,600 policë dhe 180 autovetura, motoçikleta...

0
1,600 punonjës policie janë angazhuar për mbarëvajtjen e rendit dhe sigurisë në zonat turistike dhe ato bregdetare. Në dispozicion të këtyre forcave do të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS