26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autostrad

Etiketim: Autostrad

Atentati në autostradë/ Hetohet pista e re për vrasjen e Iljaz...

0
Zbërthimi i celularit të 37-vjeçarit Iljaz Çali, i cili u ekzekutua me breshëri mbrëmjen e 4 prillit teksa ishte duke udhëtuar në autostradën Tiranë-Durrës...

Detaje nga atentati në autostradën Tiranë-Durrës, viktima u qëllua më shumë...

0
Një atentat i mori jetën një 39-vjeçari mbrëmjen e së dielës. Ngjarja e rëndë ndodhi në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të mbikalimit të Kasharit,...

Një i vrarë nga të shtënat me armë në autostradën Tiranë-Durrës

0
Një person është vrarë gjatë mbrëmjes së të dielës në autostradën Tiranë-Durrës.Personi është qëlluar me armë zjarri ndërsa ishte në makinë.Automjeti ka qenë në...

Atentati me armë në autostradën Tiranë-Durrës, zbulohet identiteti i viktimës

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së dielës, ku është kryer një atentat ndaj një makine në lëvizje në aksin Tiranë-Durrës, ku...

Pjesëmarrja e shefit të kuzhinës – Fejsal Demiraj në Autostradën Biennale,...

0
Fejsal Demiraj është shef kuzhine me renome botërore, i cili ka lindur dhe është rritur në New York, por rrënjët familjare i ka nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS