16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Autostadave

Etiketim: autostadave

Qeveria vendos të fikë ndriçimin e autostadave gjatë natës

0
Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës Belinda Balluku ka bërë të ditur se ndriçimi me energji elektrike në shumë akse rrugore kombëtare do të ndërpritet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS