20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Autorja

Etiketim: autorja

“Heshta ditë të tëra përballë terrorit të fyerjeve”, reagon autorja e...

0
Ka reaguar për herë të parë autorja e testit të Maturës Shtetërore të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë, pas sulmeve të bëra si nga maturantët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS