18.5 C
Tirana
E mërkurë, 31 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Autorizim

Etiketim: autorizim

Lëshoi certifikatë pa autorizim, procedohet punonjësi i gjendjes civile në Peqin...

0
Specialistët e Krimit Ekonomik dhe Financiar në Elbasan kanë proceduar penalisht punonjësin e gjendjes civile në qytetin e Peqinit. Sipas policisë, shtetasi me iniciale...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS