17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autoritetin

Etiketim: autoritetin

Gjeneral Rüter transferon autoritetin te drejtori i NALT-it, Gjeneral Hoppe

0
Sot në Ministrinë e Mbrojtjes organizohet ceremonia e transferimit të autoritetit të Drejtorit të Ekipi Këshillues dhe Ndërlidhës të NATO-së (NALT).Në këtë ceremoni drejtori...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS