16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Autoriteteve

Etiketim: autoriteteve

Messi dhe Surez injorojnë këshillat e autoriteteve, shkojnë bashkë në pushim...

0
Lionel Messi dhe Luis Surez i kanë anashkaluar këshillat e autoriteteve duke udhëtuar drejt Ibizas për pushime. Ishulli i Ibizas është një destinacion i rregullt...

Tmerr nga Covid në Iran/ Konfirmimi i autoriteteve: 25 milionë persona...

0
Në kohën kur në mbarë botën numërohen 14 milionë të infektuar me koronavirus, Presidenti i Iranit, Hassan Rohani lëshon “bombën” me pretendimin se në...

Alarmi i autoriteteve britanike: Kush është mbipeshë, rrezikon më shumë nga...

0
Alarmin e japin studiues të shërbimit shëndetësor britanik: ata që janë mbipeshë rrezikojnë më shumë prej koronavirusit. Të dhënat bazohen në një dosje...

Kapja e 500 000 eurove, prokuroria e Durrësit letër-porosi autoriteteve italiane...

0
Detaje të reja zbulohen në lidhje me sekuestrimin e gati gjysëm milioni euro në portin e Durrësit. Mësohet se pala italiane, përmes përfaqësuesve që ndodhen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS