18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Autoritarizëm

Etiketim: autoritarizëm

E përditshmja franceze Liberation”: Shqipëria e zhytur në autoritarizëm, Rama në...

0
Gazeta franceze Liberation e qendrës së majtë i ka kushtuar sot një reportazh të gjatë shkatërrimit të Teatrit Kombëtar. Pasi jep zërat dhe dëshmitë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS