26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autori vret 5 persona dhe veten

Etiketim: autori vret 5 persona dhe veten

Të shtëna me armë në SHBA, autori vret 5 persona dhe...

0
Një punonjës dyshohet se vrau pesë persona kur hapi zjarr në ndërtesën MillerCoors në Milwaukee. Dhe po ashtu mësohet edhe se në fund ky...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS