23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autonomin

Etiketim: autonomin

“Nivel i ri transformimi”, Manastirliu: Projektligj për autonominë spitalore

0
Këshilli i Ministrave ka kaluar një projektligj për autonominë spitalore. Sipas ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ky projektligj do të kalojë në Komision dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS