16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Automobilizëm

Etiketim: automobilizëm

Gara në automobilizëm vazhdon sot në Shtime

0
Pas dy garave spektakolare, Drag Race në Sllatinë dhe asaj të disiplinës malore në Kullë, Kampionati i Kosovës në automobilizëm vazhdon sot me garën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS