16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Automjeteve

Etiketim: automjeteve

Era e fortë rrëzon pemën, vështirësohet qarkullimi i automjeteve në aksin...

0
Një pemë e llojit plep është rrëzuar në aksin Lezhë-Laç, pranë fahatit Gajush, duke vështirësuar qarkullimin e automjeteve në njërin krah të lëvizjes.Gjithashtu era...

Nga sot devijon lëvizja e automjeteve në Unazën e Madhe

0
Lëvizja e automjeteve në Unazën e Madhe do të devijohet për shkak të punimeve që po kryhen për ndërtimin e lotit 3.Autoriteti Rrugor Shqiptar...

Ligji i ri/ 1000 paund gjobë për drejtuesit e automjeteve që...

0
Me 1000 paund do të gjobiten shoferët në Angli nëse drejtojnë automjetin me simptoma të "etheve të barit" (një nga alergjitë më të zakonshme...

​Moti i keq në Shqipëri, Policia ka një apel ndaj drejtuesve...

0
Nisur nga moti i keq, me reshje shiu në të gjithë vendin, Policia e Shqipërisë apelon për të gjithë drejtuesit e automjeteve dhe motomjeteve...

MI: Rrugët janë të qarkullueshme për komunikacion të automjeteve

0
Pas reshjeve të borës të cilat kanë mbuluar gjithë vendin, nga Ministria e Infrastrukturës thonë se rrugët janë të qarkullueshme dhe se kompanitë gjatë...

Rehabilitimi i rrugës së “Durrësit”, Bashkia e Tiranës njofton si do...

0
TIRANË Bashkia e Tiranës njofton për devijim të qarkullimit të automjeteve si pasojë e nisjes së punimve për rehabilitimin e Rrugës së “Durrësit”. Për...

Aksident i 3-fishtë në Shëngjin, lëndohen 3 persona nga përplasja e...

0
Tre persona janë lënduar pas një përplasje të 3-fishtë mes automjeteve në Shëngjin të Lezhës. Sipas burimeve thuhet se 3 automjete janë përplasur në...

Tërheqja më e madhe e automjeteve në historinë e Volvo

0
Çuditërisht, tërheqja u njoftua për shkak të një problemi në sistemin me të cilin prodhuesi suedez ka qenë i njohur në industrinë e automjeteve...

Amazon ka blerë kompaninë e automjeteve Zoox

0
Kompania synon të ndërtojë automjete autonome që njerëzit do të jenë në gjendje t’i porosisin si taksitë, dhe tani do të bëjnë të njëjtën...

Përplasja e 2 automjeteve shkakton një të vdekur, arrestohet një person

0
Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Korçë. Aksidenti ka ndodhur sot në afërsi të fshatit Bulgarec. Nga përplasja e dy automjeteve ka mbetur i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS