20.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Automjetet

Etiketim: automjetet

“Automjetet sipër njëri-tjetrit”, tre aksidente të njëpasnjëshme në autostradën Tiranë-Durrës

0
  Pasditen e sotme janë regjistruar tre aksidente të njëpasnjëshme në autostradën Tiranë-Durrës. Nga pamjet e marra shihet se policia është e pranishme  dhe...

FOTO+VIDEO/ Habit gruaja, përplas me makinë automjetet e tjera dhe nis...

0
  Një grua në Spanjë i ka habitur të gjithë me veprimin e saj. Ajo e ka përplasur makinën me disa automjete të tjera dhe më...

Elon Musk: Do realizojmë automjetet vetëlëvizëse deri në fund të 2020

0
Themeluesi i Tesla-s, Elon Musk ka deklaruar se kompania e tij është ‘shumë afër’ për të realizuar me sukses teknologjinë e automjetit...

​VW lëshon falas automjetet në SHBA për shpërndarjen e furnizimeve

0
Volkswagen (VW) njoftoi sot se do të sigurojë ndihmë financiare për tregtarët e saj në SHBA në kërkim të huazimit të automjeteve të kompanisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS