16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Autokracisë

Etiketim: autokracisë

Basha: Prishja e sundimit të ligjit dhe rritja e autokracisë po...

0
Kryetari i PD dhe lideri i opozitës Lulzim Basha ka ripostuar në Twitter statusin e zyrtarit të lartë CDU Johann Wadephu, ku shprehte zhgënjimin dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS