27.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autografe

Etiketim: autografe

John Travolta jep autografe dhe bën selfie me pagesë

0
Nëse do të takoni John Travolta, ju mund të dëshironi të bëni një fotografi me të dhe ai mund t'ju faturojë më pas. Aktori i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS