23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autogol

Etiketim: autogol

Autogol në fund të takimit SPAL – Milan

0
Skuadra e Milanit ka barazuar rezultatin ndaj SPAL. Milan barazoi pas autogolit të kapitenit, Vicari. Vicari realizoi autogol në minutën e 95 të sfuidës. Rezultati aktual i...

Ngjela: Hetimi për Metën do të vazhdojë. Presidenti bëri autogol me...

0
Në studion e emisionit “Top Talk” drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja, ishte i ftuar avokati Spartak Ngjela. Gjatë fjalës së tij avokati foli dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS