24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autobusët

Etiketim: Autobusët

Autobusët nisin punën, nuk lejohen pasagjerët pa maska

0
Policia Bashkiake ka nisur monitorimin në të gjitha stacionet e autobusëve të protokollit të sigurisë, si nga ana e operatorëve, ashtu edhe udhëtarëve. Gentian...

Rihapja e transportit publik, Shijaku: Autobusët do lahen çdo ditë, qytetarët...

0
Duke filluar nga dita e nesërme (6 korrik), transporti publik do të rifillojë nga puna pas më shumë se 3 muajve mungesë. Ajo do të...

Transporti nuk nis/ Takimi mes ministrisë dhe shoqatës nuk zgjidhi situatën...

0
Sot ne Ministrinë e Shëndetësisë u zhvillua një takim me zv ministren Mira Rakacolli dhe drejtuesit te shoqatës se transportit publik Rixhin Qoshja. ...

Transporti publik në protestë/ Autobusët nuk do japin shërbim nëse nuk...

0
Transporti publik nuk do të rifillojë punën as të hënën që vjen për shkak të pamundësive financiare dhe në mungesë të një marrëveshjeje me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS