20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Autobusët Elektrik

Etiketim: Autobusët Elektrik

Shqipëria me taksa të ulëta për mjetet elektrike, Balluku: Zëvendësoni makinat...

0
Ministrja shqiptare e Energjisë dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku iu bërë thirrje sot qytetarëve që të zëvendësojnë makinat me lëndë djegëse me makina elektrike.Gjatë prezantimit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS