23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autoblinda

Etiketim: autoblinda

Kosova furnizohet me autoblinda nga ShBA-ja

0
Ushtria e Kosovës vazhdimisht ka treguar se është e aftë dhe ka kapacitete të mjaftueshme humane për të dëshmuar se është një ushtri si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS