14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Autoambulancë

Etiketim: autoambulancë

​Spitalit të Vushtrrisë i dhurohet një autoambulancë

0
Spitalit të Vushtrrisë, i shndërruar së fundmi në spital për trajtim të rasteve me Covid-19 për regjionin e Mitrovicës, i është dhuruar të shtunën...

Zemaj dhe Krasniqi i dhurojnë 1 autoambulancë të re Vushtrrisë

0
Ministri i Shëndetësisë së Republikës së Kosovës, Armend Zemaj, nën shoqërim të UD. Drejtorit të Përgjithshëm të ShSKUK-së, Valbon Krasniqi, drejtorin e IKSHPK-së, Naser...

Fiks Fare/ 60 vjeçari i braktisur jeton në autoambulancë në derën...

0
Një 60 vjeçar i braktisur jeton në një autoambulancë në derën e spitalit të Kuçovës. Banorë të zonës, por edhe personeli mjekësor i spitalit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS