19.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Autizëm

Etiketim: autizëm

“Ecim së Bashku”/ Ekspozita me pikturat, fondet do të shkojnë në...

0
Ditën e sotme është hapur ekspozita me 100 piktura të punuar nga fëmijët e spektrit autik. 27 fëmijë kanë sjell në tablo dhe telajo vepra...

Apeli nënës për vajzën me autizëm : Më ndihmoni, vajza dëmton...

0
Një nënë 23 vjeçare, e një vajze 7 vjeçe me spektër të autizmit dhe e një djali 3 vjeçar kërkon ndihmë në Fiks Fare...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS