20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Autist

Etiketim: autist

Sjelljet që tregojnë se një fëmijë mund të jetë autist

0
Të mësoni më shumë për çrregullimin apo simptomat e autizmit mund të lejojë që fëmija juaj të marrë një diagnozë dhe ndihmë profesionale më...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS