14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Autenticitetit

Etiketim: autenticitetit

​Financial Times: Shqipëria, shija e autenticitetit gastronomik

0
Ndërsa hija e komunizmit vazhdon të zbehet në Shqipëri, një brez i ri kuzhinierësh po rizbulon trashëgiminë gastronomike të vendit dhe potencialin e tij,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS