19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Austriakë

Etiketim: austriakë

Kryemadhi i përgjigjet akuzave të medias austriake: Sponsorizim nga Gugallja dhe...

0
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka reaguar ndaj akuzave të ngritura nga një media austriake, sipas së cilës ajo dhe presidenti...

Cakaj priti në takim dy ministrat austriakë, shprehu mirënjohjen për ndihmën...

0
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme dhe Çështjeve të Evropës i Shqipërisë, Gent Cakaj, ka pritur sot në takim Ministrin e Jashtëm të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS