24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Austriak

Etiketim: austriak

Ambasadori i ri austriak: Keqardhje qe u shty vendimi per negociatat...

0
Europën e quan të paplotë pa Ballkanin dhe nuk heziton të shprehë keqardhjen për shtyrjen e negociatave. Nga Shkodra ku mori...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS