24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Austri

Etiketim: Austri

Studimi: Mbi 42 për qind në Austri kanë antitrupa nga koronavirusi!

0
Më shumë se 42 përqind e banorëve në resortin austriak të skive, Ischgl kanë antitrupa të koronavirusit, shkalla më e lartë e gjetur ndonjëherë...

Lulzim Fejzullahi shembulli i një shqiptari të thjeshtë, e sot deputet...

0
E ka nisur si i ri me punë e djersë por në fillim pa zgjedhur mjafton që kishte një punë në fillim si ndihmës...

Thaçi nuk mbërriti në Kosovë/ Aeroporti i Prishtinës i mbyllur nga...

0
Presidenti Hashim Thaçi nuk u kthye dot dje nga në Kosovë nga Austria, ku iu desh të ndërpriste udhëtimin për në Shtetet e Bashkuara...

Sezoni i ri fillon në Austri!

0
Tashmë është zyrtare, sezoni i ri i Formula 1 do të nisë fundjavën e 4 dhe 5 korrikut. Katër ditë pasi Ministria Austriake e...

Gjyq i madh në Austri kunder dhjetra shqiptarëve dhe zyrtarit qe...

0
  Në Gjykatën e Landit Wiener Neustadt ka filluar të mërkurën një proces i madh gjyqësor me 51 persona të akuzuar. ...

Gjyq i madh në Austri kunder dhjetra shqiptarëve dhe zyrtarit qe...

0
  Në Gjykatën e Landit Wiener Neustadt ka filluar të mërkurën një proces i madh gjyqësor me 51 persona të akuzuar. ...

Si e vrau gruan shqiptari në Austri nga xhelozia (Detajet) –...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë për vrasjen e një nëne të tre fëmijëve në Vjenë nga një 32-vjeçar shqiptar nga Kosova më...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS