10 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Ballina Etiketimet Austri

Etiketim: Austri

Gjyq i madh në Austri kunder dhjetra shqiptarëve dhe zyrtarit qe...

0
  Në Gjykatën e Landit Wiener Neustadt ka filluar të mërkurën një proces i madh gjyqësor me 51 persona të akuzuar. ...

Gjyq i madh në Austri kunder dhjetra shqiptarëve dhe zyrtarit qe...

0
  Në Gjykatën e Landit Wiener Neustadt ka filluar të mërkurën një proces i madh gjyqësor me 51 persona të akuzuar. ...

Si e vrau gruan shqiptari në Austri nga xhelozia (Detajet) –...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë për vrasjen e një nëne të tre fëmijëve në Vjenë nga një 32-vjeçar shqiptar nga Kosova më...