20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Australianët

Etiketim: australianët

Zviceranët më të pasurit në botë, pas tyre amerikanët dhe australianët

0
Në Zvicër, sot ka 725,000 njerëz me pasuri prej një milion e më shumë. Ky numër pritet të rritet në 988,000 deri në vitin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS